Het insmeren van mijn nagelriemen is echt zo’n dingetje wat ik snel vergeet. Alleen als mijn nagelriemen wat droog zijn, bedenk ik me dat het handig is om ze in te smeren. Tja, niet echt handig eigenlijk. Toen mijn ouders een dagje naar Duitsland waren geweest, hadden ze wat spulletjes van het merk P2 voor me meegenomen, waaronder de ultra rich cuticle cream. Een goed excuus om mijn nagelriemen weer eens in te smeren.
Het potje van de cuticle cream vind ik erg leuk. De zilveren dop en het roze potje zijn erg girly. Het enige nadeel is dat je er iedere keer met je vingers in moet. Hierdoor werkt het niet heel hygiënisch. Ikzelf was dan altijd van tevoren even mijn handen, zodat ik zeker weet dat het product schoon blijft. Het is een vrij klein potje, maar je hebt vrij weinig nodig per keer. Hierdoor kun je erg lang met een potje doen.
Volgens P2 zorgt deze rijke textuur voor verzorging van de nagelriemen. Er zit druivenpitolie en teunisbloemolie in verwerkt voor een optimaal resultaat.
Toen ik het potje open deed, werd ik blij verrast. De textuur van deze cuticle cream is echt heerlijk. Heel zacht en vrij crème-achtig, maar niet te dik. En om alles nog beter te maken: de geur. Ik vind dit product echt onwijs lekker ruiken. Hij ruikt heerlijk zoet, een beetje naar snoepjes. Als ik mijn nagelriemen ingesmeerd heb, ruikt alles lekker.
De cuticle cream heeft dus een hele fijne textuur die makkelijk uitsmeert en lekker snel intrekt. Ook laat ie geen vettig laagje achter, waar ik zelf erg blij mee ben. Na het insmeren zijn mijn nagelriemen en de huid eromheen heerlijk zacht. Ik heb het idee dat ze er de dagen erna een stuk beter uitzien dan eerst, ze zijn ook niet meer droog. Deze cuticle cream werkt echt voor mij.
Ik ben echt enthousiast over de ultra rich cuticle cream van P2. De cuticle cream smeert fijn uit, ruikt onwijs lekker en zorgt ervoor dat mijn nagelriemen weer mooi en gevoed zijn. Het enige nadeel dat ik me kan bedenken is de verkrijgbaarheid. P2 is namelijk een Duits merk en dus niet in Nederland te koop. Mocht je een keer naar Duitsland gaan, dan is dit echt een aanrader. Ook heeft de ultra rich cuticle cream een mooi prijsje. Voor 15 ml betaal je namelijk maar 3,45.
Smeer jij je nagelriemen vaak in?
xxx Teddy
Klinkt als een heel fijn product! Ik hou er ook wel van als hij snel intrekt! Je hebt me zeker nieuwsgierig gemaakt! Ik smeer mijn nagelriemen te weinig in hihi ik wil graag de lemony flutter nog eens proberen van Lush. Die moet ook erg fijn zijn.
En als je niet in Duitsland kunt zijn om dit te halen, dan kun je druivenpitolie puur halen of teunisbloemolie bij De Tuinen 😉 En daarmee je nagels behandelen en je handen.
Zelf gebruik ik ook hiervoor de rozenglycerine van de Action, 1 euro 65 voor een hele grote pot, maar ja, ik ben dan ook huisvrouw en smeer mijn handen vaak meerdere malen per dag in, tenzij ik ga schilderen, dan moeten mijn handen juist zo min mogelijk vet of troep bevatten natuurlijk. 😉
Wat een goede tip!
Dat ziet er echt heel erg goed uit! Ik ben echt een groot P2 fan, maar dit product heeft eigenlijk nog nooit mijn aandacht getrokken. Het lijkt me wel enorm fijn, de volgende keer in Duitsland ga ik hem zeker halen!
Hij klinkt erg goed!
Dit klinkt wel als een heel fijn product! Hopelijk komt P2 snel naar Nederland!
Ik vergeet ook altijd mijn nagelriemen in te smeren.. heb nog nooit van dit merk gehoord maar het lijkt me een zeer fijn product!
Kende dit helemaal niet, lijkt me een heel fijn product (mijn nagels kennende haha).
Oh, dit klinkt goed! Mijn nagels breken altijd zo snel af en mijn Lush Lemony Flutter is bijna over de datum… Deze ga ik onthouden! 🙂
♥
Jammer dat ie niet in NL te koop is. Als ik weer eens in Duitsland ben, neem ik ‘m zeker mee. (zet ‘m op mijn to buy lijstje haha)
Dat klinkt goed. Ik ga over twee weken naar Duitsland dus dan gelijk maar even kijken 🙂
Ik heb onlangs een review geschreven over de nagel olie van P2 die is ook echt fijn. Het is echt een fijn merk.
Lijkt me een fijn product! <3
Snoepjesgeur? Ahh, die moet ik ook hebben! Ik moet ook echt m’n nagelriemen vaker insmeren. Dit product klinkt heerlijk (en wat een leuke prijs!) dus hij gaat bij deze op m’n wishlist.
Aah, deze ben ik dus net misgelopen.. Ben er erg benieuwd naar. Klinkt goed!
Oeps, ik smeer ze nooit in. En waarom? Luiheid ? Misschien toch maar eens doen!