Rituals is voor mij het merk met die heerlijke douche foams. Die allemaal ook nog eens onwijs lekker ruiken. Ik weet wel dat Rituals ook meer heeft dan alleen verzorgingsproducten, maar ik had er nog nooit echt naar gekeken. Toen ik een oogschaduw van Rituals van mijn tante kreeg, werd ik toch wel erg benieuwd. Kijk je mee of het wat is?
De verpakking van de oogschaduw vind ik een luxe uitstraling hebben. Het doosje is zwart met kleine gouden glittertjes erin. Ik hou wel van dit soort doosjes, simpel, maar chique. Ook de glittertjes vind ik een leuke toevoeging. In het doosje zit een kleine spons applicator en een spiegeltje. Erg handig, hoewel ik toch liever een grote spiegel gebruik voor het aanbrengen van mijn oogschaduw.
Ik heb de oogschaduw in de kleur white rose. Het is een crème kleur met een roze gloed. De oogschaduw bevat een subtiele shimmer. Dit is echt een mooie kleur om te gebruiken als highlighter of op het bewegend ooglid om een rustige look te maken.
Hierboven zie je de swatch. De kleur is goed gepigmenteerd. Niet spectaculair, maar ook echt niet slecht. Ik vind hem mooi. Dit is echt zo’n everyday kleur die bijna overal bij past. De oogschaduw zelf is heel erg zacht en totaal niet brokkelig. Iets wat ik prettig vind. Zo heb je weinig last van fall-out, dat de oogschaduw als het ware onder je oog valt.
Met white rose heb ik ook een look gemaakt. White rose heb ik aangebracht over mijn hele bewegende ooglid. In mijn crease heb ik wrapped up aangebracht. Dit is een koele bruinige taupe tint uit het oh so special palette van Sleek. Hierdoor wordt het een hele rustige look, maar ik vind dit wel wat hebben. Dit zou je prima kunnen combineren met een felle lipkleur. Op de foto lijkt mijn crease iets donkerder dan dat ie in het echt is.
De single eye shadow van Rituals is te koop bij Rituals filialen en kost 13,50. Iets wat ik best aan de prijs vind voor zo’n losse oogschaduw. Toch vind ik deze oogschaduw wel erg mooi en ook van goede kwaliteit.
Heb jij wel eens een make-up item van Rituals geprobeerd?
xxx Teddy
Wow, ik vind het effect wel heel erg mooi! Ik heb ooit een lipstick gehad van Rituals, ik kan me herinneren dat die toen ook goed beviel! 😀 ♥
Mooie oogschaduw!
Hele mooie everyday kleur!
Zo’n kleur kun je dus eigenlijk elke dag wel gebruiken. Handig (en mooi)! xxx
Mooi kleurtje! Zou ik ook nog durven dragen, voor een everyday look!
Oei best prijzig vind ik zelf..
Wel een mooi resultaat!
Mee eens met Rebecca! Prijzig, maar prachtig!
Nee, nog nooit geprobeerd! Wel een mooi kleurtje, maar echt prijzig!
Mooi basic kleurtje! Ook het doosje vind ik prachtig, alleen zo jammer dat Rituals make up zo duur is:(.
Ik vind het super mooi maar te prijzig om aan te schaffen…
Mooi kleurtje! Ik heb eigenlijk alleen de lichaamsproducten van Rituals geprobeerd, maar misschien moet ik toch eens naar de make-up gaan kijken
Ik heb nog nooit make up gebruikt van Rituals, maar hun andere producten vind ik altijd super fijn!
Mooie oogschaduw 🙂
Ik vind het heel erg mooi, perfect als highlighter!
Mooi subtiel kleurtje!
Liefs,
Eva ♥
Wauw, wat een prachtige oogschaduw 🙂
Wauw heel mooi! Wist niet dat Rituals ook make up verkocht.
Echt een mooi doosje zeg. Je oogschaduwlooks zijn altijd zo mooi! Love it!
Deze lijkt me heel fijn! Vind hem alleen inderdaad iets te prijzig